O nas

Firma od 2017 roku

Kim jesteśmy?
Swoją działalność rozpoczęliśmy na początku 2017 roku na bazie doświadczeń z montażu systemów oświetlenia ulicznego oraz montażu i produkcji konstrukcji stalowych. Jak większość firm „garażowych” rozpoczynaliśmy z niewielkim kapitałem własnym, za to z charyzmą oraz otwartością na potrzeby klienta. Obecnie posiadamy 1200 m2 hal produkcyjnych, 4000 m2 powierzchni magazynowej na gotowe produkty oraz ok 30 pracowników, którzy z swoja dokładnością i starannością wychodzą naprzeciw naszym klientom, aby zaspokoić ich największe wymagania. Dbając o swój rozwój i samowystarczalność od stycznia 2024 r. uruchamiamy własne centrum logistyczne oraz malarnię proszkową na nowej lokalizacji w Radomiu przy ul. Marii Gajl, aby być jeszcze bardziej niezależnym.

Co robimy?
W ramach grupy kapitałowej Teksado realizujemy projekty z zakresu produkcji słupów oświetleniowych, wysięgników oraz oświetlenia LED. Produkujemy słupy stalowe do 12 m wysokości wykonane ze stali czarnej. Specjalizujemy się w produkcji dedykowanych konstrukcji pod lampy autonomiczne-zasilane energią wiatru i słońca. Posiadamy własną malarnię proszkową, aby zoptymalizować czas wykonania zamówienia a tym samym usprawnić proces dostarczenia słupów oświetleniowych w wybranym przez klienta kolorze według palety RAL.

Dlaczego warto nas wybrać?
Dostarczamy do klienta kompletne rozwiązania oświetlenia zewnętrznego dla danego obiektu, od domu mieszkalnego, na place załadunkowe firm, aż po wielofunkcyjne obiekty sportowe. Trzymamy stoki magazynowe, aby klient jak najkrócej czekał na dostawę zamówionych elementów oświetlenia zewnętrznego. Z reguły czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Nagrody

Zobacz również nasze nagrody i wyróżnienia.

Prasa

Zobacz, co piszą o naszej firmie.